Powered by www.icseo.ir

Powered by www.icseo.ir


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/h71177/domains/modiranmali.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1095

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/h71177/domains/modiranmali.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1100
مزایای راه اندازی کسب و کار آنلاین
1394-11-27
به رویاهای بزرگ فکر کنید
1394-11-27

۱۷ گام برای راه اندازی کسب و کار


Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/h71177/domains/modiranmali.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1095

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/h71177/domains/modiranmali.com/public_html/wp-content/themes/betheme/functions/theme-functions.php on line 1100

۱۷ گام برای راه اندازی کسب و کار

آیا شما هم جزء افرادی هستید که آرزوی راه اندازی کسب و کار خودشان را دارند؟ اجازه ندهید کار تمام وقت شما را از رسیدن به آرزوهایتان باز دارد. هر ساعت بیکاری می تواند فرصتی برای کار روی کسب و کار شخصی باشد. اگر در حالی که مشغول به کار هستید اقدام به راه اندازی کسب و کار خود کنید ریسک کمتری متوجه شما خواهد بود. با انجام این ۱۷ گام برای راه اندازی کسب و کار، حرکت در مسیر داشتن یک کسب و کار موفق را آغاز کنید.

۱۷ گام برای راه اندازی کسب و کار :

 1. موضوع مورد علاقه خود را پیدا کنید

  آیا مدتی است که به ایده کسب و کار شخصی خود را فکر می کنید؟ یک دفتر جدید تهیه کنید و آن را یادداشت کنید. این اولین گام برای تحقق بخشیدن به رویای راه اندازی کسب و کار است.

 2. هدف خود را تعیین کنید

  تعیین هدف کسب و کار را متمرکز می کند. نوشتن بیانیه مأموریت در مورد اثر کسب و کار شما روی مشتریان و جامعه است در حالی که مشخص کردن هدف در مورد آینده کسب و کار می باشد که هر دو برای شروع کسب و کار حیاتی هستند.

 3. سبک زندگی خود را ارزیابی کنید

  زمانی را که می توانید به کسب و کار اختصاص دهید محاسبه کنید. ساعات کاری و سایر تعهدات خود را یادداشت کنید تا مشخص شود چه میزان می توانید برای کسب و کار وقت بگذارید.

 4. از دنیای دیجیتال استقبال کنید

  تکنولوژی های موبایل کار کردن در حال حرکت را بسیار آسان می کند و شما می توانید زمانی که در ترافیک سپری می کنید را به کار بپردازید. به یاد داشته باشید زمانی که سر کار فعلی خود هستید به کار روی کسب و کار شخصی نپردازید.

 5. از فعالیت های اضافه خود صرف نظر کنید

  ممکن است در نگاه اول صرف نظر از تماشای تلویزیون سخت به نظر برسد ولی به زودی به عادت تبدیل خواهد شد. شما ترجیح می دهید روی کسب و کار شخصی خود کار کنید یا به دیدن سریال بپردازید؟

 6. کار مورد علاقه خود را انجام دهید

  اگر کسب و کار جدید خود را در راستای علاقه تان انتخاب کنید کار روی آن خسته کننده و از روی اجبار به نظر نخواهد رسید و دست کشیدن از تفریحات برای شما راحت تر خواهد شد.

 7. با یکی از دوستان خود مشارکت کنید

  درست مانند ورزش کردن که با دوستان آسان تر و بهتر است در راه اندازی کسب و کار هم مشارکت با دوستان می تواند مزایای زیادی مانند ایده های جدید، تشویق ، انگیزه و سرعت در انجام کار به دنبال داشته باشد.

 8. چگونگی کار را فرا بگیرید

  تا اینجا شما به سوالات، چه چیزی، چه زمانی، چرا و چه کسانی پاسخ داده اید حال نوبت به چگونه می رسد. در این قسمت باید اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را مشخص و مراحل انجام کار را تعیین کنید.

 9. اهداف واقع بینانه تنظیم کنید

  برای کسب و کار خود با توجه به زمان در دسترس و سایر شرایط، هدف قابل دستیابی تعیین کنید.

 1. از توانایی های خود به عنوان مزیت استفاده کنید

  توانایی، تجربه و یا علاقه شما می تواند برگ برنده در راه اندازی کسب و کار باشد. اگر توانایی بازاریابی دارید حتما از آن برای پیشرفت کسب و کارتان استفاده کنید.

 2. تحقیق کنید

  تنها به دانسته های خود اکتفا نکنید و در مورد کسب و کارتان تحقیق کنید و در مورد رقبا و شرایط بازار اطلاعات کسب کنید.

 3. ضعف های خود را تقویت کنید

  اگر در مورد مشخصی اطلاعات یا تجربه کافی ندارید سعی کنید با روش های مختلف آن را فرا بگیرید.

 4. اندازه گیری و نظارت کنید

  هنگامی که در مسیر پیاده سازی ایده و راه اندازی کسب و کار قر گرفتید در مورد پیشرفت کار و بازخورد ها داده جمع آوری کنید و با استفاده از آمارها کسب و کار خود را بهبود دهید. این کار به تعریف گام های بعدی هم کمک می کند.

 5. از مرخصی های خود استفاده کنید

  تا اینجا شما در زمان های استراحت و آخر هفته ها روی کسب و کار خود تمرکز کرده اید اکنون زمان این رسیده است که از مرخصی های خود استفاده کنید و چند روز با تمرکز به بهبود کسب و کار خود بپردازید.

 6. از ایده های دیگران استفاده کنید

  شما اولین کسی نیستید که می خواهید همزمان با کار تمام وقت کسب و کار خانگی هم داشته باشید و می توانید از تجربیات دیگران که این کار را انجام داده اند کمک بگیرید.

 7. ریسک کنید

  زمانی می رسد که باید از شغل فعلی خود دست بکشید و تنها به کسب و کار شخصی خود بپردازید. در این زمان با در نظر گرفتن برنامه و کسب و کار خود ریسک کنید و تمام وقت و انرژی خود را به کسب و کار شخصی تان اختصاص دهید.

 8. به پیشرفت ادامه دهید

  شما کسب و کار شخصی خود را با تلاش و صرف وقت زیاد به این مرحله رسانده اید و از این به بعد برای بهتر شدن و گسترش و درآمد زایی آن باید بیش از پیش تلاش کنید.

مشاهده منبع


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/h71177/domains/modiranmali.com/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 192
مدیر سایت

دیدگاهتان را بنویسید